Parapety wewnętrzne
Aglomarmur

PCV komorowe

PCV nakładkaCoraz częściej w nowoczesnych aranżacjach mieszkań i domów eksponuje się parapety wewnętrzne. Pełnią one rolę dodatkowej półki na rośliny ozdobne czy domowe bibeloty. Jednak aby parapet mógł dobrze spełniać taką funkcję, musi być nie tylko estetyczny, ale także wyjątkowo trwały i odporny na uszkodzenia.

Parapety wewnętrzne wykonane z wielokomo-
rowego PCV oraz coraz częściej stosowane parapety z aglomarmuru, idealnie odpowiadają na takie potrzeby. Są stabilne, dają możliwość wyboru głębokości czy grubości, są trwałe
i gwarantują bezproblemową pielęgnację. Ich dodatkową zaletą jest także wyjątkowo prosty montaż oraz duży wybór kolorów i deseni.
Parapety z aglomarmuru idealnie imitują naturalny kamień, będąc dla niego doskonałą alternatywą, są bowiem od niego znacznie lżejsze i gładsze. Charakteryzują się też dużą odpornością na działanie środków chemicznych. Najprostszym i najtańszym rozwiązaniem, jeśli nie chcemy likwidować starego parapetu, może też stać się estetyczna nakładka PCV, wykończona dokładnie dopasowanymi boczkami.